Mercedes-Benz A-Klasse
180 CDI AUT. MONTAIN GRAY + GELE REMKLAUWEN | SPORTSTOELEN | 17 INCH | NAVIGATIE
Direct kopen, basisprijs: € 9.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.950,-
LEASEPRIJS: € 163,99 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 CDI AUT. MONTAIN GRAY + GELE REMKLAUWEN | SPORTSTOELEN | 17 INCH | NAVIGATIE |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 31 oktober 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 228.224 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,99 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 3-SLN-68 |
| Motorinhoud: | 1.796 cc |
| Vermogen: | 80 kw / 109 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.375 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 735 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- warmtewerend glas
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- audioinstallatie met CD-speler
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco
- cruise control
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- kunstlederen bekleding
- aluminium interieur afwerking
- chroom delen exterieur
- parkeer assistent
- Parkeer pakket
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstoelen
- start/stop systeem
- Style-pakket